Archiwum miesiąca luty 2012

Dzień Seniora-29 stycznia 2012 r.

poniedziałek, 13 luty 2012

„Dzień Seniora” cieszy się wielką popularnością wśród mieszkańców  parafii Motycz. Jest okazją do spotkania  w gronie rówieśników,podzielenia się z nimi opłatkiem,powspominania młodości.

29 stycznia 2012 roku odbyło się kolejne spotkanie. Funkcję gospodarza pełnił przewodniczący Rady Gminy pan Andrzej Duda. Uroczystość uświetniła obecność księży: Józefa Dmochowskiego i Stanisława Szatkowskiego. Honorowym gościem był poseł na Sejm RP -pan Jan Łopata. Złożył wszystkim życzenia, a zaproszony przez niego zespół muzyczny umilał zebranym czas.

Dzięki nauczycielkom ze szkoły w Motyczu (p.L.Słapek,D.Banaszek,E.Kamińskiej,I.Śliwińskiej), rodzicom, a przede wszystkim uczniom szkoły, zaproszeni goście mieli okazję do obejrzenia przedstawienia „Herody”, a roztańczona grupa „krakowiaczków” wprowadziła wszystkich w wesoły nastrój. Starsi i młodsi, dziadkowie i wnuki przy wspólnym stole – zabawa i opowieści.

Więcej zdjęć na stronie:http://www.konopnica.lubelskie.pl/index.php?option=com_ponygallery&Itemid=47&func=viewcategory&catid=143#

Subskrybuj kanał RSS