Archiwum kategorii ‘Rok szkolny 2009/2010’

Powiatowy Festiwal Piosenki “Niezapomniane melodie”

niedziela, 14 marzec 2010

11 lutego 2010 roku w Ciecierzynie odbył się Powiatowy Festiwal Piosenki “Niezapomniane melodie”. Uczestnicy śpiewali piosenki Agnieszki Osieckiej. Naszą szkołę reprezentowała uczennica klasy zerowej Hania Plewik. Piosenką Maryli Rodowicz  “Damą być” wyśpiewała III miejsce. Brawo!!!

Dzień Babci i Dziadka w oddziałach przedszkolnych-styczeń 2010

niedziela, 14 marzec 2010

Ten dzień na stałe wpisał się w kalendarz uroczystości przedszkolnych. Dzień zimowy ale jakże ciepły w swojej wymowie. Pokolenia seniorów, rodziców i dzieci łączą się we wspólnym przeżywaniu treści bardzo ważnych takich jak miłość, wdzięczność, przywiązanie i szacunek. Pozytywne emocje pozostaną w pamięci na długo zarówno u młodszych jak i starszych. Dumne wnuczęta prezentujące swoje artystyczne dokonania i wzruszeni dziadkowie z miłością wpatrzeni w swoje pociechy to naprawdę wspaniały widok!

JASEŁKA 2009

niedziela, 14 marzec 2010

„Dawno temu przed wiekami
w małej wiosce Betlejem
cud się zdarzył nad cudami
zszedł na ziemię mały Bóg”
Wszyscy się cieszyli aniołkowie, pastuszkowie
dziecię utulili śpiewem swym do snu

Znów jak co roku przeżywaliśmy cud Betlejemskiej nocy. Wydarzenia te przypomniały nam jasełka w wykonaniu dzieci z koła teatralnego i klasy pierwszej. Dzieliliśmy się opłatkiem, były życzenia, choinka i oczywiście wspólnie śpiewane kolędy. Wigilia to jedna z najwspanialszych chwil w każdej rodzinie, a my jesteśmy wspaniałą szkolną rodziną .

Subskrybuj kanał RSS